Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Tolga Borakan Akademi

10 ay önce   Firma Rehberi   Antalya   359 Ziyaret Referans: kEKQe1RaJYv

Konum: Antalya


Tolga Borakan; Dijital pazarlama, SEO, web tasarımı, doğrudan satış ve iş geliştirme alanlarında hayatını marka olmaya adamış, birebir görüşmelerle işini zirveye taşımış bir pazarlama uzmanıdır. Bu yolculukta alanında en uzman kişilerden koçluk alıyoruz. Bu gücünü ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) akredite diploma programları ile tamamlamış olup aynı zamanda bir farkındalık ustasıdır. Tolga Borakan Akademi olarak; İş dünyasının dönüşümüne öncülük eden ve bireyleri kendi potansiyellerini keşfetmeye yönlendiren stratejilerimiz sayesinde, günümüzde dijitalde başarının ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Tüm öğrencilerimizin ve müşterilerimizin bu bilinci öğrenerek sektörde marka olma hedeflerini gerçekleştiriyoruz.

Biz ne yaptık?

Dijital Pazarlama: Dijital çağın gerekliliklerini anlamak ve markanızı dijital platformlarda en etkili şekilde tanıtmak için size özel stratejiler sunuyoruz. İnternetin gücünden yararlanarak müşteri tabanınızı genişletmek ve markanızı yeni boyutlara taşımak için buradayız.

Web Tasarım: Kişisel markanızın dijital yüzünü oluştururken profesyonel ve özgün bir yaklaşım sunuyoruz. İşletmenizin kimliğini yansıtan, kullanıcıları etkileyen web siteleri tasarlıyoruz.

Network Marketing: İşbirliklerinin, ilişkilerin ve sattığınız ürünün gücünü kullanarak network marketing sektöründe nasıl öne çıkabileceğinizi ve başarılı olabileceğinizi öğretiyoruz. Doğru bağlantılarla sürdürülebilir bir iş ağı oluşturmanın sırlarını keşfetmenizi sağlıyoruz.

Takım Liderliği: Kitle yönetimini başarmış başarılı bir lider olmanın temel ilkelerini öğreterek, etkili ekipler kurmanın ve yönetmenin yolunu keşfetmenizi sağlıyoruz. Liderlik becerilerinizi geliştirerek hem bireysel hem de kurumsal olarak büyümenize rehberlik ediyoruz.

İşletme Koçluğu: Tüm potansiyelinizi açığa çıkarmanız ve hedeflerinize odaklanmanız için işletme koçluğunun gücünden yararlanmanızı sağlıyoruz. Sektördeki tecrübemizle sizi iş hayatınızda ileriye taşıyacak stratejiler geliştiriyoruz.

Dijital dünyanın ve iş hayatınızın hızla değişen dinamiklerine hızla uyum sağlamanızı ve başarıya doğru emin adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz. Tolga Borakan Akademi olarak interaktif yapısıyla sıkıcı derslerden uzak, katılımcı odaklı ve uygulama odaklı eğitimler veriyoruz. Size rehberlik etmekten ve büyümenize katkıda bulunmaktan mutluluk duyarız.

Bize Ulaşın

İş dünyasında fark yaratmak ve dijital varlığınızı güçlendirmek istiyorsanız Tolga Borakan Akademi'nin benzersiz hizmetlerine bir adım atın. Daha detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Hayal ettiğiniz başarıya birlikte ulaşalım. Sizinle birlikte büyümek için buradayız.

Ek Detaylar