Yardım


Yardım Bilgileri

İşletmeniz için etkili bir reklam sayfası oluşturmak için aşağıdaki kurallara dikkat etmenizi öneririz. Unutmayın, bu iş ilanı şirketinizin imajını, itibarını ve otoritesini yansıtmalıdır. Aksi takdirde rastgele bir reklam sayfası oluşturmayın. Girişinizde asla kopyala-yapıştır içerik kullanmayın. Şimdi dijital pazarlama açısından aktif noktaları birlikte belirleyelim.

Çok Önemli: Kayıt oluşturmadan önce profilinizi tamamlayın. Örneğin, doğru bir ad, logo kullanın ve tercih edilen saat dilimini ayarladığınızdan emin olun.

Aşağıdaki kriterlere uymanızı öneririz.

Başlık, açıklama ve uygun fotoğraf bir ilan sayfası için en önemli kriterlerdir.

1. Başlık, iş ilanının kategorisi ve içeriği ile eşleşmelidir. Firma, ürün ve hizmet kategorileri için farklı başlıklar kullanılmalıdır.

2. İlana eklenecek açıklama içeriği çok dikkatli ve yazım kurallarına uygun olarak yazılmalıdır. Kesinlikle kopyala yapıştır tekniği kullanılmamalıdır.

3. İlan sayfasında resim yerine kaydınıza uygun 800X600 piksel çözünürlüğünde kaliteli bir fotoğraf kullanınız.

4. Listeleme sayfanızdan web sitenizin alan adına yalnızca bir bağlantıya izin veriyoruz.

Bu kurallar bizim tarafımızdan değil, internet sistemleri tarafından yapılmaktadır. Bu kurallara uymanızı öneririz. Uyumsuz kayıtlar yönetim tarafından devre dışı bırakılır veya kaldırılır. Web sitemizi daha etkin kullanabilmeniz için yardım sayfamızdan gerekli bilgileri aktarmaya çalışacağız. Bu arada, bize ihtiyacınız olursa, lütfen bizi aramaktan veya mesaj atmaktan çekinmeyin. İşimizi çok ciddiye alıyor ve her işin gelişimi için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Bu nedenle aşağıdan diğer çalışmalara göz atabilirsiniz.

Diğer Projelerimiz;

Sosyal Medya: https://www.burayabakiniz.web.tr/

Sektörel Haberler: https://www.burayabakiniz.com/

Forum Sitesi: https://www.burayabakiniz.net/

Blogspot: https://burayabakiniz.blogspot.com