Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

İstanbul Çiçek Market

4 ay önce   Firma Rehberi   Pendik   263 Ziyaret Referans: k8mepY2aMyJ

Konum: Pendik


Aşk, gönül pınarının akışıdır. Bazen kalpten gelen samimi bir gülümseme her şeyi anlatır. Bazen içsel duygularımızı ifade edecek temsili bir şey, duygularımızı aktaracak bir hediye ararız. Böyle anlarda farkında olmadan şık ve düşünceli bir çiçek buketi ile kalplerin birbirine yakınlaşmasına yardımcı oluyoruz. Çiçekmar olarak sizi ve kalbinizdeki güzelliği sevdiklerinizle buluşturmak için yola çıktık. Aşk yolunda yol arkadaşınız olmak için buradayız. Taze çiçeklerle benzersiz tasarımlar hazırlıyor ve değer verdiklerinize titizlikle ulaştırıyoruz. İstanbul bölgesinin her ilçesine ve her noktasına aynı kalitede ve hazır çiçekleri ulaştıran online çiçek sepeti pazarıdır.

Son yıllarda değişen alışveriş rutinleri nedeniyle her sektör gibi çiçekçilik sektörü de dijital platforma taşındı. Rekabetin çok fazla olduğu online İstanbul çiçek sepeti sektöründe kaliteli ve uygun firmalardan çiçek göndermek son derece önemlidir. Bu noktada Cicekmar.com olarak sektörün ihtiyaçlarını belirleyip sizlere hizmet vermek için buradayız. Her türlü kutlama, anma ve organizasyonlarınızda adınıza yakışır kaliteli bir çiçek sepeti göndermek ve adından söz ettirmek istiyorsanız hemen Cicekmar'a gidin ve zevkinize hitap eden çiçeği veya o özel çiçek sepetlerini seçin.

Düğününüz, açılış töreniniz, resepsiyonunuz veya cenazeniz için çiçek buketleri, saksı veya vazo çiçekleri, tropik bitkiler ve hatta çelenk ve çelenk grupları sipariş ederek kalitenin keyfini çıkarabilirsiniz. İstanbul bölgesinde sayısız çiçekçi var ama alışılagelmiş çiçek sepeti tasarımlarından sıkılmadınız mı?

Ek Detaylar

Etiket:

çiçekçi